BEATA ECKERT

Od wielu lat pogłębia różne techniki pracy z ciałem, improwizacji ruchowej, tańca i medytacji.
Jest masażystką Lomi-Lomi, masażu ayurwedyjskiego i masażu dźwiękiem oraz instruktorem Improwizacji Tańca i Symboliki Ciała, instruktorem Eksperymentalnego Teatru Tańca (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen).
Z tańcem 5 Rytmów® zetknęła się w 2000 roku i od tego czasu nieustannie pogłębia tę praktykę. Jest ona dla mnie najbardziej skuteczną formą praktyki duchowej. Jest prosta, głęboka, przyjemna i posiada ogromną moc uzdrawiajacą. Od 2008 jest autoryzowaną przez Gabrielle Roth nauczycielką 5 Rytmów®.

www.taniec5rytmow.pl

 

AMBER RYAN

Jest nauczycielką 5Rytmów®, posiada bogate doświadczenie taneczne i teatralne. Przez ostatnie dziesięć lat uczy się u Gabrielle Roth w Nowym Jorku. Wspierała Jonathana Horana w prowadzeniu warsztatów na całym świecie.
Amber uczestniczy również w organizowanym przez Gabrielle Roth Reach Out for Kids oraz rozpoczęła program Kids in Motion.

www.amberryan.com

 

AVIJA RECHES

tańczy 5Rytmów® od 10 lat. Prowadzi warsztaty na poziomie Fali w Izraelu i w Polsce od ponad 4 lat. Avija w swojej pracy wykorzystuje doświadczenia związane z aromaterapią, dietetyką oraz pracą z grupą, którymi zajmowała się również przez ostatnie 10 lat.

www.mc5.co.il/en