5Rytmów® Tomasz Szymocha | Dynamiczna praktyka tańca

WytańczTO!

Warszawa

Lipsk/Leipzig

Drezno/Dresden

Zapisy na zajęcia w Niemczech i Polsce

Kochani z powodu epidemii wirusa COVID-19, liczba miejsc na zajęciach ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja na maila: tomasz5rythms@gmail.com

5Rytmowa Ceremonia Cacao z Tomaszem Szymocha

Zapraszamy na ceremonialne 5Rytmów®! Będziemy pić “napój bogów” – cacao i tańczyć całą noc. Otworzymy nasze serca dzięki magicznej podróży oraz przetańczymy wspólnie falę 5Rytmów®.

Ceremonia Cacao to oczyszczenie poprzez radość, zabawę, obecność, b(ł)ogostan.

Cacao to święta roślina Majów, używana podczas obrzędów ceremonialnych. Roślina ta uczy nas jak wejść głębiej w nasze serca, umysły i serce Matki Ziemi, by na nowo odkryć prawdziwą uzdrawiającą siłę, która jest w każdym z nas. Będziemy spożywać ok 30-40 mg specjalnie przygotowanego czystego surowego kakao.

Ten święty rytuał poprowadzi Tomasz Szymocha.
Warsztat jest otwarty zarówno dla tańczących 5Rytmów® jak i dla nowicjuszy.

Czas i miejsce:
Piątek, 17.7.20, Przyjazd: 19.00, Rozpoczęcie ceremonii: 20.00
Sächsische Schweiz (góry około godziny drogi od Drezna)

Konieczne są wcześniejsze zapisy:
Zapisy na maila Kat < katilia@gmx.de > (język angielski / niemiecki)

5Rytmów® to rodzaj dynamicznej medytacji w ruchu. To praktyka przebywania w swoim ciele, bycia tu i teraz, kreatywnego i uważnego istnienia. To praktyka bycia w spokoju ze sobą, w połączeniu ze społecznością i wszechświatem.

5Rytmów® na płaszczyźnie materialnej ma walor zwyczajnej aktywności fizycznej: ruch powoduje wydzielanie się endorfin, krew krąży lepiej, pot oczyszcza ciało z toksyn.

Na płaszczyźnie duchowej ta prosta praktyka staje się cynglem umożliwiającym silny, transformujący  proces: ruch pozwala tańczącym wyjść z poczucia izolacji i poza ego; krew krążąca w żyłach staje się buzującą życiową energią; pot oczyszcza duszę i uświęca nasze istnienie. Ruch rozbudza w nas nieskończoną kreatywność, a poprzez wspólny taniec tworzy się połączenie i poczucie jedności: z plemieniem i ze wszechświatem.

To metoda wymyślona i opatentowana w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku przez Gabrielle Roth w USA.

Więcej o 5Rytmach: www.5rhythms.com

5Rytmów to drogowskazy w drodze powrotnej do prawdziwych Nas: wrażliwych, dzikich, namiętnych, instynktownych i pięknych.

Zajęcia nazywane są Falą 5Rytmów®. Na zajęciach, poprzez ruch, poczujemy od środka nasze ciała i pozwolimy im poruszać się w ich własny, intuicyjny, kreatywny sposób.

Podczas zajęć, poprzedzonych krótką rozgrzewką, skupimy świadomość po kolei na każdej z części ciała. W tańcu damy się ponieść energii: swojej oraz grupy. Wytańczymy to, co w nas siedzi i uwiera oraz to, czego nawet nie jesteśmy świadomi i zejdziemy z parkietu z lżejszą, spokojniejszą głową. Kondycja fizyczna ani wytrzymałość tańczących w ogóle nie są ważne: liczy się energia, z którą przychodzimy na parkiet. Również brak energii jest jakąś energią, a ruch i wymiana dynamiki na parkiecie potrafią skutecznie wyciągnąć nas z marazmu! 🙂

Formuła zajęć nie zmienia się, jednak każde zajęcia są inne. Tańczymy czasem osobno, a czasem z kimś. Ruszamy się zgodnie z własnym ciałem i jego możliwościami. Tańczymy boso i wygodnych ubraniach. Na zajęcia weź ze sobą wodę do picia i pij jej dużo w trakcie i po zajęciach!

Prowadzę regularne zajęcia w Warszawie, we Wrocławiu, w Świeradowie Zdroju, Dreźnie i Görlitz (Zgorzelec). 

TanzDich! Leipzig

Środy | 19:30-22:00

ETAGE LEIPZIG, Lützner Str.29 | 04177 Leipzig

15 Euro

WytańczTo! Warszawa

Czwartek | 19:30-22:00

Studio Oddaj Ciężar, Twarda 42, 00-831 Warszawa. Wejście  50 zł | Student: 35 zł
Karnet 10 zajęć: 450 zł

TanzDich! Dresden

Wtorki | 19:30-22:00

Jeden Dienstag, Freie Alternativschule Stauffenbergallee 4a ,01099 Dresden 15 Euro

Oprócz regularnych zajęć prowadzę też warsztaty i organizuję inne wydarzenia.

Zobacz wszystkie wydarzenia na Facebooku:

Eros In 5 Rhythms 2019 – 4 Day Workshop

This is a LOVE LIFE Workshop: 5 Rhythms and Eros “Expand Your Body, Mind, and Love Making” By: Ela Merom (Israel), Tomasz Szymocha (Poland) 4 Day workshop, in the Jerusalem mountains, ISRAEL LOVE LIFE workshops hold a unique combination of the magical map of the...

read more

FEMININE – MASCULINE – ME

5-day international workshop : Feminine – Masculine – Me “LOVE LIFE INTERNATIONAL Workshops. ”  Świeradów-Zdrój, Poland Each of us has undiscovered power in it! The power of life, the power of the body, the power of our inner nature - ours. In order to experience it...

read more

FEMININE – MASCULINE – ME

    5-dniowy międzynarodowy warsztat : Kobiecość – Męskość – JA “LOVE LIFE INTERNATIONAL Workshops. ”  Świeradów-Zdrój Każdy z Nas ma w sobie nieodkrytą do tej pory moc! Moc życia, moc ciała, moc naszej wewnętrznej natury - naszego JA. Aby w pełni jej doświadczyć...

read more

Chcesz, żebym poprowadził Falę  5Rytmów® na festiwalu bądź innym evencie, który organizujesz? Skontaktuj się ze mną!

WytańczTO! na weselu WytańczTO! na stypie

Wierzę, że wytańczyć – zatańczyć – przetańczyć można nie tylko to co nam przeszkadza w środku, w nas samych, ale i to co na zewnątrz: w naszych relacjach, w naszym świecie i wszechświecie. Energia, którą niesie ze sobą taniec, ma niezwykle transformującą moc, a taniec w dobrej intencji przynosi skutki, które z czasem się zamanifestują. 5Rytmów® pomaga ludziom wytańczyć emocje związane z pięknymi, albo i smutnymi okolicznościami życiowymi. Skontaktuj się ze mną aby zorganizować prywatną Falę 5Rytmów® dla Ciebie i Twoich gości.

Rytmy to dla mnie celebracja życia, żeńskości i męskości w każdym z nas, ścieżka rozwoju duchowego i tantra.

– Tomasz Szymocha.

Jestem akredytowanym nauczycielem 5Rytmów®.Rytmy to moje powołanie.

– Tomasz Szymocha

Jestem również aktorem, joginem i masażystą Lomi Lomi. Moja rzeczywistość jest pełna miłości i tańca i taki jest mój 5Rytmowy parkiet: zmysłowości, wibrującej energii i piękna. Czerpię z szamanizmu, głębokiego kontaktu z naturą, fascynacji teatrem oraz z mądrości jaką nieustannie daje mi moja piątka dzieci. W 2011 roku założyłem BioRezydencję w Świerardowie – piękne, ekologiczne wiejskie ustronie, miejsce odnowy ciała i ducha, gdzie również czasami prowadzę 5Rytmowe Fale.

KONTAKT

tel. +48 504 173 833 tomasz5rythms@gmail.com
Przyjdź na zajęcia i…

WytańczTO!